RAW DEZERTY

S láskou pre Vás

RAW TORTY

Všetky moje RAW dezerty sú BEZLEPKOVÉ a BEZMLIEČNEvo väčšine obsahujú ORECHY a sú nepečené. Individuálne je možné vytvoriť raw dezert aj bez použitia orechov. Každý dezert obsahuje vo vnútri aj kúsky OVOCIA, ktoré výborne dopĺňa celkovú chuť.

Na výber máte širokú ponuku príchutí krémov (plniek).  Ku každému krému mám rokmi praxe vyladený lahodiaci korpus (spodok dezertu), ktorý spolu s ním vytvára dokonalú chuť.

Roky používam suroviny najvyššej kvality a dlhoročne spolupracujem s overenými dodávateľmi. Moje raw dezerty patria k veľmi vyhľadávaným a vyrobila som ich už tisícky. Dostávam skvelé recenzie za ich delikátnu chuť.

Príchute krémov na výber:

Jeden druh krému v jednej plnke (vyberáte vždy jednu možnosť pre jedno poschodie dezertu):

čokobanán – bezorechová plnka / čokoláda / limetka / citrón / jahoda / malina / čučoriedka / mango – bezorechová plnka / kokosové bounty s čokoládou – bezorechová plnka / kokosový s džemom z lesného ovocia  – bezorechová plnka / makové mascarpone / lieskovcové brownies / makový s višňami a čokoládou / makový s citrónovým krémom / v zime raw štedrák

Dva druhy krému preliate v jednej plnke, ktorých chuť spolu výborne ladí (vyberáte vždy jednu možnosť pre jedno poschodie):

čokoláda a limetka / malina a limetka / lesná zmes a limetka / čučoriedka a limetka / lesná zmes a vanilka / čučoriedka a vanilka/ lesná zmes a čokoláda / malina a čokoláda / mango a malina / mango a lesné ovocie / jahodové mojito

 KORPUSY (spodky dezertov), ktoré mám už roky vyladené, tvoria rôzne druhy orechov, čerstvých datlí, semienok a doplnkov ako nepražené organické kakao, čerstvá indonézska vanilka, cejlónska škorica, mak či prírodné farbivá. Pri plne bezorechovej variante volím kokosový korpus.

RAW POHÁRIKY

Veľmi obľúbená varianta sú RAW dezerty v pohárikoch. Zákazníkom ich doporučujem hlavne v letnom období na rôzne príležitosti, kedy sa krásne farebné vynímajú na stoloch. A taktiež im toľko nevadí teplo ako v prípade raw toriet.

V každom poháriku, namiesto klasického korpusu používaného pri tortách, je ovocie zaliate dvojfarebnými raw krémami jemnejšej štruktúry, aby ich bolo lahodné jesť lyžičkou.

Na vrchu je pohárik krásne ozdobený podľa aktuálnosti a obdobia. Všetky krémy v pohároch sú bezlepkové a bezmliečne, nepečené. Väčšina obsahuje orechy. Z jedného druhu je potrebná objednávka minimálne 6 kusov, ak si sami volíte príchute. Najčastejšia varianta však býva, že zákazník určí iba počet, ktorý potrebuje a ja sa snažím v rámci výroby urobiť tak, aby aj pri menšom počte dostal rôzny mix príchutí.

Príchute krémov na výber:

čokobanán / čokoláda a limetka / malina a limetka/ lesná zmes a limetka / lesná zmes a vanilka / lesná zmes a čokoláda / mango a malina / čučoriedka a limetka / čučoriedka a vanilka / jahodové mojito / makové mascarpone

ŠPECIÁLNA PONUKA – MIXY

A ak sa neviete rozhodnúť a láka vás ochutnať viacero druhov naraz, potom práve pre Vás je ideálnym riešením moja špeciálna ponuka MIXov.

Mixy vyrábam každý týždeň. Sú tak krásne, že ich zákazníci radi posielajú ako prekvapenia pre svojich blízkych, nosia ich na oslavy a dokonca sa veľmi často nachádzajú priamo aj na svadobných stoloch.

Na výber je:

MIX iba z raw dezertov – podľa dohody so zákazníkom sa vyberú 3 max 4 druhy, ktoré pôjdu do mixu (iba na piatok/sobotu)
MIX kombinovaný – zložený zo všetkých dezertov, podľa mojej aktuálnej ponuky na daný deň objednávky. Prípadne podľa dohody so zákazníkom, s prihliadnutím na požiadavky či intolerancie.

Páči sa Vám moja tvorba a chceli by ste sa naučiť sami si pripravovať doma takéto dezerty?

Pozrite si aktuálnu ponuku môjho zážitkového vzdelávania.

 

OSTATNÉ DRUHY DEZERTOV