Kontakt: +421 904 667 767 / ivet@ivet.sk

KTO SOM?

Moje meno je Iveta a keď som pred rokmi začínala, nazvala som svoju značku IVET. Dnes, aj keď som o ďalších 10 rokov ďalej, ľudia ma oslovujú už len tak.

Som tvorca špecializovaných sladkých receptov pre ľudí s intoleranciami či inými obmedzeniami. Moja tvorba je čisto bezlepkovo/bezmliečna. 

Aktuálne pôsobím ako inštruktorka a odovzdávam svoje vzácne dlhoročné know/how z oblasti výroby týchto dezertov prostredníctvom mojej Chutnej školy. Ľudia túžiaci sa naučiť umenie prípravy bezlepkovo/bezmliečnych dezertov tak môžu urobiť buď na mojich živých workshopoch alebo cez online videokurzy. Výrobe na objednávky sa už nevenujem.

Ako to však začalo? Kedysi to bol iba sen, z ktorého sa najskôr stala záľuba. Zo záľuby vášeň. A spolu s ňou prišlo nadšenie a motor pre zhmotnenie svojho sna a celé to začalo „tak naozaj“. Otvorila som prvú cukrársku výrobu. Potom druhú a nakoniec aj tretiu. Prežila som roky vzácnych skúseností, kedy mi rukami prešli tisícky dezertov a obslúžila som stovky spokojných zákazníkov vrátane krásnych dlhoročných spoluprác s kaviarňami. Prevádzkovala som aj malý kúsok raja prostredníctvom IVET Bistra, ktoré už po roku fungovania získalo ocenenie druhej TOP Gastro prevádzky v Trenčianskom kraji.

Život plynie a tak aj môj projekt prešiel rôznymi fázami vývoja. Deväť rokov som žila vo výrobe. S príchodom tretieho dieťaťa som sa rozhodla zmeniť svoj koncept fungovania a zladiť tak lepšie rodinný a pracovný život. Ukončenie výrobnej činnosti vytvorilo priestor na ďalšie pracovné smerovanie. A tým je odovzdávanie mojich bohatých pracovných skúseností prostredníctvom zážitkového vzdelávania. 

Mojou filozofiou je prinášať ľuďom radosť z chutného mlsania bez ohľadu na ich obmedzenia. Účastníkmi mojich živých workshopov či online videokurzov sú amatéri začiatočníci aj profesionálne cukrárky, ktoré si chcú doplniť vzdelanie a rozšíriť ponuku pre svojich zákazníkov.

Najväčšiu radosť mám, keď mi absolventi pošlú fotky svojich krásnych výtvorov a ja viem, že cez dezerty od IVET dokázali ponúknuť chuťový aj vizuálny zážitok. Čo viac si priať?

Zostaňme spolu v spojení. Vždy čerstvé informácie a celú moju tvorbu nájdete aj na sociálnach sieťach.