Kontakt: +421 904 667 767 / ivet@ivet.sk

Kto som?

„Volám sa Ivet a s vášňou pre vás tvorím bezlepkové a bezmliečne dezerty, ktoré milujú nielen ľudia s potravinovými intoleranciami“
Ivet

Kontaktné údaje:

ivet@ivet.sk
+421 904 667 767

Fakturačné údaje:

NOVOTNI s.r.o.
Zamarovská 64/133
911 05 Zamarovce

IČO: 50610350
DIČ: 2120404363

Zásady spracovania a ochrana osobných údajov

Všeobecné obchodné podmienky

Moje meno je Iveta a keď som pred rokmi začínala, najvhodnejšie mi prišlo nazvať svoju začínajúcu značku IVET. Názov som ponechala, dnes som takmer o desať rokov ďalej a úspešne a s láskou sa mi darí budovať malý lovebrand. 

Z môjho sna kedysi sa stala najskôr záľuba. Zo záľuby vášeň. A spolu s ňou prišlo nadšenie a motor pre zhmotnenie svojho sna a celé to začalo „tak naozaj“. Otvorila som prvú cukrársku výrobu. Potom druhú a nakoniec aj tretiu. 

Zažila som roky vzácnych skúsenosti, mojimi rukami prešli tisícky raw dezertov a stovky spokojných zákazníkov vrátane krásnych spoluprác s kaviarňami. Svoje skúsenosti som odovzdávala ďalej na mojich zážitkových workshopoch. Neskôr som rozšírila ponuku o pečené dezerty. Sústredila som sa výhradne na tvorbu dezertov vhodných pri rôznych obmedzeniach. Nemôžete napríklad lepok, mlieko, orechy, sóju a kakao, a to všetko naraz? Áno, tak aj pre vás existuje riešenie. 

Postupne vo mne dozrela myšlienka na otvorenie IVET Bistra. Tento malý kúsok raja fungoval medzi novembrom 2019 a jeho dvere som zatvorila v októbri 2021. Veľkou poctou bolo, že sme sa stali druhou TOP Gastro prevádzkou v Trenčianskom kraji za rok 2020. 

Život plynie a tak aj môj projekt prešiel rôznymi fázami vývoja. Deväť rokov som si odžila vo výrobe. S príchodom tretieho dieťaťa som sa rozhodla zmeniť svoj koncept fungovania, aby sa mi podarilo viac zladiť rodinný a pracovný život. Dospela som k rozhodnutiu, že sa už viac nebudem venovať výrobnej činnosti. Vytvoril sa tak priestor na ďalšie pracovné smerovanie. Tým je odovzdávanie mojich bohatých pracovných skúseností prostredníctvom zážitkového vzdelávania. 

Mojou filozofiou  je prinášať ľuďom radosť pri mlsaní, aj keď majú zdravotné obmedzenia. Aby zažili aj napriek tomu chuťový a vizuálny zážitok. Tak teraz vás to budem učiť, aby ste to zvládli aj sami doma 🙂

Teším sa na stretnutie s vami či už na živých alebo online workshopoch!

 Ivet

 

Kontaktné údaje:

ivet@ivet.sk
+421 904 667 767

Fakturačné údaje:

NOVOTNI s.r.o.
Zamarovská 64/133
911 05 Zamarovce

IČO: 50610350
DIČ: 2120404363

Zásady spracovania a ochrana osobných údajov

Všeobecné obchodné podmienky

Zostaňme spolu v spojení. Vždy čerstvé informácie a celú moju tvorbu nájdete aj na sociálnach sieťach.