PEČENÉ VEGAN DEZERTY

S láskou pre Vás

VEGAN CHEESCAKES

Všetky moje VEGAN CHEESCAKES sú BEZLEPKOVÉ a BEZMLIEČNEobsahujú sóju a orechy (individuálne je možnosť zvoliť variantu aj bez orechov) a sú pečené.  

Ku každej príchuti mám vyladený lahodiaci korpus (spodok dezertu), ktorý spolu s ňou vytvára dokonalú chuť. Nepoužívam kupované sušienky, ale korpusy si sama pečiem podľa vlastných receptúr. Povrch krému je podľa druhu zaliaty buď ovocnou redukciou alebo iným doplnkom.

Príchute krémov na výber:

Citrón a maliny / limetka a lesné ovocie / čokoláda a jahody / mak a ríbezle / mango / čokolimetka a lesné ovocie / slaný karamel / pistácie a maliny / škoricový s jablkami

VEGAN TORTY

Všetky moje VEGAN TORTY sú BEZLEPKOVÉ a BEZMLIEČNEbez sóje, väčšina obsahuje orechy a sú pečené. Niektoré druhy viem pripraviť aj bez, napríklad veľmi obľúbenú vegan mrkvovú tortu. Každá vegan torta obsahuje vo vnútri aj redukciu z ovocia (prípadne čerstvé ovocie) a výborne tak dopĺňa celkovú chuť.

Torty na výber:

Banoffee torta (jeden z top dezertov) – bezorechový sušienkový korpus (sama ho vyrábam podľa vlastnej receptúry) potretý mandľovou slowlandia pastou, navrstvené čerstvé banány a kopec šľahačky posypanej horkou čokoládou

Krémeš –  (top v obľúbenosti) bezorechový korpus, lahodný vanilkový krém a na ňom výborná šlahačka, zakončené čokoládovou ganache (bez orechov!)

Tiramisu torta – mandľový korpus preliaty silným espressom (v ponuke aj bezkofeinová varianta), prekladaný vanilkovo/šľahačkovým krémom posypaným nepraženým kakaom

Mrkvová torta (jeden z top dezertov) – šťavnatý bezorechový mrkvový korpus, prekladaný jemným citrónovým krémom a malinami vo vnútri (bez orechov!)

Maková torta – makový korpus prekladaný ríbezlovým coulis a jemným vanilkovo/makovým krémom

Vanilková torta – mandľový korpus prekladaný malinovo/jahodovým coulis a jemným vanilkovým krémom

Čokoládova torta – kakaovo/mandľový korpus prekladaný coulis z lesného ovocia a čoko parížskym krémom

Čučoriedková s lemon curd – kakaový korpus prekladaný čucoriedkovým coulis, lemon curdom a citrónovým krémom

Gaštanová torta – jemný gaštanový korpus, prekladaný marhuľovým coulis a  šľahačkovo/gaštanovým krémom

Orechová torta – korpus z vlašských orechov, lahodný vanilkový krém prekladaný karamelom a skaramelizovanými vlašskými orechami

VEGAN KOŠÍČKY sú bezlepkové a bezmliečne, neobsahujú orechy (okrem banoffee košíčka) ani sóju. Sú veľmi obľúbená varianta pre ľudí, ktorí majú rôzne intolerancie naraz a chutia božsky.

Príchute krémov na výber:

Bezorechový kakaový alebo biely vanilkový košíček s plnkou podľa výberu: citrónový krém, stracciatella krém, vanilkový krém, čokoparížsky krém, čoko/vanilkový dvojfarebný krém, makový krém alebo ovocný krém z lesného ovocia

Banoffee košíček (obsahuje mandle) – kakaový košíček potretý slowlandia mandľovou pastou, navrstvené čerstvé banány a jemná vanilková šľahačka, posypané horkou čokoládou

ŠPECIÁLNA PONUKA – MIXY

A ak sa neviete rozhodnúť a láka vás ochutnať viacero druhov naraz, potom práve pre Vás je ideálnym riešením moja špeciálna ponuka MIXov.

Mixy vyrábam každý týždeň. Sú tak krásne, že ich zákazníci radi posielajú ako prekvapenia pre svojich blízkych, nosia ich na oslavy a dokonca sa veľmi často nachádzajú priamo aj na svadobných stoloch.

Na výber je:

MIX iba z raw dezertov – podľa dohody so zákazníkom sa vyberú 3 max 4 druhy, ktoré pôjdu do mixu (iba na piatok/sobotu)
MIX kombinovaný – zložený zo všetkých dezertov, podľa mojej aktuálnej ponuky na daný deň objednávky. Prípadne podľa dohody so zákazníkom, s prihliadnutím na požiadavky či intolerancie.

Páči sa Vám moja tvorba a chceli by ste sa naučiť sami si pripravovať doma takéto dezerty?

Pozrite si aktuálnu ponuku môjho zážitkového vzdelávania.

 

OSTATNÉ DRUHY DEZERTOV