Ivet 0904 667 767

odberné miesto

výrobňa, kde prebieha odovzdávanie objednávok podľa dohody vopred

Od utorka do piatku sa snažím mať pre vás vyrobené čerstvé dobroty k odberu ihneď (aj bez objednávky) 

O aktuálnom stave sa informujte na 0904 667 767. Odber možný od 1ks. Odovzdanie individuálne podľa dohody.

Telefonické objednávky

Môžete mi zavolať od 8:30 na 0904 667 767, ochotne vám poviem aktuálnu ponuku a nachystám na vaše vyzdvihnutie, prípadne doveziem.

Všetko so sebou

Všetko z ponuky balím iba do ekologických obalov.

Platba

Platiť  je aktuálne možné iba v hotovosti.

Sme ekologickí

Odpad poctivo triedim a biologický odpad dokonca kompostujem vo vlastnom elektrickom kompostéri

Fungovanie vo výrobni

Ráno začínam odšťavovaním čerstvých 100% štiav, ktoré pripravujem na profesionálnom šnekovom odšťavovači, a tak vynikajú skvelou chuťou. Veľkej obľube sa tešia aj  shoty – doporučujem vyskúšať! Medzitým stihnem pripraviť zopár pohárov výživného smoothies, overnight kaše, ikonické čokoavokádové pudingy či rôzne nátierky alebo stálica náš vegan gyros šalát. Všetko je bezlepkové a bezmliečne zároveň.

 

Potom sa venujem výrobe dezertov. Vždy vám rada a ochotne poradím, ktorý je pre vás vhodný, ak máte obmedzenia. U mňa nájdete mnohé , aj náročné kombinácie. Niekedy je to skutočné čarovanie so surovinami. Napríklad taký veterník v mojom šate je bezlepkový, úplne bezmliečny, bez sóje či orechov. A aj tak máte guče za ušami. Alebo napríklad odľahčená verzia našich vegan cheesecakov, ak si tie klasické nemôžete dovoliť.

 

Mám za tie roky fungovania stovky a stovky spokojných zákauzníkov. No niektorí ste IVET objavili iba teraz a prvýkrát čítate, že vlastne existujem, však? Nikdy nie je neskoro a teším sa, keď sa rozhodnete vyskúšať niečo z mojej dielne 🙂

ĎAKUJEM!

Máme šťastie naozaj na skvelých ľudí, ktorí nás podporujú. Po neľahkom roku fungovania sme dostali významné ocenenie. Stali sme sa druhou TOP Gastro prevádzkou v Trenčianskom kraji za rok 2020! Je to pre nás neskutočná pocta a veľmi pekne ďakujeme.

Teším sa na vás!

 

Kontakt:

Telefón:

+(421) 904 667 767 medzi 9:30-15hod

Adresa

Zlatovská 27 (areál PH Konzulty), Trenčín
(parkovanie možné priamo pred výrobňou)