Smoothie od Ivet

smoothie

Smoothies predstavujú vitamínovú bombu, nevyčerpateľnú studňu jedinečných chutí a kombinácií. Ak sa jednotlivé suroviny správne namixujú, môžu zlepšiť nielen fyzické, ale aj duševné zdravie. Napríklad banány upokojujú, listová zelenina detoxikuje, chia semiačka dodajú telu potrebné bielkoviny, avokádo pomôže navodiť pokojný spánok. Smoothie s ovsenými vločkami zasýti a mixovaný nápoj s bobuľovým ovocím ochráni pred civilizačnými ochoreniami.

Chuť i výživovú hodnotu smoothie drinkov dotvoria k dokonalosti čerstvé bylinky alebo koreniny. Mäta osvieži, medovka zlepší náladu, škorica posilní imunitu a zázvor podporí trávenie. Konzumáciou smoothies možno tiež telu zabezpečiť dennú dávku ovocia a zeleniny, pretože niekedy je náročné skonzumovať každý deň niekoľko ovocných a zeleninových plodov. Nehovoriac o tom, že smoothies svojou chuťou dokonale uspokoja chuťové poháriky a pestrými farbami potešia zrak.

Smoothies sú jednoducho pre tých, ktorí chcú prekypovať zdravím, vitalitou a dobrou náladou. Veď to, čo si dáme do mixéra, ovplyvní nielen naše telesné, ale i duševné pochody. My do našich smoothies dávame všetko – prvotriedne suroviny, primeranú dávku fantázie a veľa lásky, pretože bez nej to jednoducho nejde.

Sú nabité vitamínmi

Smoothie sú pripravené zo surovín, ktoré prospejú telu i psychike. Sú nabité vitamínmi, minerálmi, stopovými prvkami, antioxidantmi, vlákninou, bielkovinami, aktívnymi enzýmami, probiotikami a mnohými ďalšími.

Prospejú telu i psychike

Vďaka svojmu zloženiu výborne zasýtia, zlepšia náladu, podporia koncentráciu, detoxikujú, stimulujú činnosť imunitného systému, prospejú tráveniu, napomáhajú pri redukcii hmotnosti, znižujú chute na sladké, podporujú športový výkon a v neposlednom rade sú kľúčom k získaniu mladistvého vzhľadu.

Vhodné na každú príležitosť

Smoothie sú zdravé, výživné a chutné. Hodia sa na raňajky, desiatu, ako zdroj energie pred športovým výkonom alebo pracovnou poradou, poprípade len tak ako zdravá maškrta.

Ako si smoothie objednať domov

V rámci Trenčína si môžete smoothie objednať priamo domov. V programe dostanete na vami zadanú adresu každý pracovný deň čerstvo pripravené smoothie. Smoothie sa každý deň obmieňa, takže telu zakaždým doprajete novú dávku živín a chutí.

V prípade, že sa vopred odhlásite, ak napríklad nemôžete smoothie prevziať, nebudete o nič ukrátení. Program sa jednoducho o deň či dva posunie.

Donášková služba prebieha ráno
od 7.30 do 10.00 hod.

Program trvá 10 pracovných dní.

Prajete si viac informácií o mojich smoothies alebo programoch? Neváhajte mi zavolať, alebo napíšte.

0904 667 767 alebo ivet@ivet.sk