Raw dezerty pripravujeme s láskou

Ivet

Volám sa Ivet a Ivet raw & vegan food vzniklo z jednej veľkej vášne pre raw dezerty. Svoju malú, ale milovanú výrobňu som zriadila v Trenčíne v časti Opatová. Prvými zákazníkmi sa stali kaviarne, ktorým dodávam dodnes. Postupne prichádzalo veľmi veľa objednávok aj od vás, súkromných zákazníkov, a tak som prijala k sebe kolegynku tiež menom Ivet J. A tak sme už dve, ktoré do každého jedného dezertu vkladajú svoje srdce.

raw torta

Prípravu raw dezertov milujeme. Naše dezerty sú známe jedinečnou chuťou a originálnym vzhľadom. Je to preto, lebo rešpektujeme Vaše túžby a želania. Preto kupujete vždy svoj vlastný originál. Do dezertov pre Vás vyberám tie najkvalitnejšie ingrediencie od overených dodávateľov.

raw torta

Som šťastná, ak sa rozhodnete pre raw dezert z našej dielne. Avšak nakoľko sa stále jedná o ručnú prácu a nie masovú výrobu, je potrebné si ho včas objednať. Pretože z našej dielne odchádza týždeň čo týždeň veľké množstvo objednávok. Od najmenších dezertov, po veľké svadobné. A budeme sa tešiť, ak ďalším z nich bude práve ten Váš.

Prajete si viac informácií o mojich smoothies alebo programoch? Neváhajte mi zavolať, alebo napíšte.

0904 667 767 alebo ivet@ivet.sk