Raw narodeninový dezert

raw narodeninový dezert

Chcete prekvapiť milovaného človeka niečím zdravým, chutným a originálnym? Obdarujte ho narodeninovým dezertom, ktorý pripravíme podľa Vašich predstáv. Vyrobili sme ich už desiatky, preto verím, že aj vo Vašom prípade splníme predstavy. Naše narodeninové dezerty sú jedinečným darčekom. Robíme ich od najmenších po niekoľko poschodové verzie.

Každý dezert je originál. Pri rozhovore o tom, aký bude, nás zaujíma viacero vecí. Napríklad či už máte konkrétnu predstavu aký by mal byť, koľko porcií potrebujete, či sú alergie o ktorých máme vedieť, aké zdobenie preferujete… Najčastejšie vyrábame okrúhle dezerty s hmotnosťou okolo 2000 g, ktoré sa dajú nakrájať na 12 až 16 väčších kúskov. Zdobené sú prvotriednym čerstvým ovocím a živými kvietkami, ale obľúbené sú aj vlastnoručne robené čokoládové pralinky či raw guľôčky. Podľa požiadavky pridáme narodeninovú sviečku.

Cena dezertov závisí samozrejme, nielen od veľkosti, ale aj od príchute a použitého zdobenia.

Zbiehajú sa Vám slinky? Potom neváhajte a kontaktujte nás telefonicky, prostredníctvom kontaktného formulára alebo cez Facebook. V rámci Trenčína doručujeme objednávky bezplatne na požadovanú adresu. Mimo Trenčína je dovoz možný na základe dohody.

Prajete si dezert s vlastnými špecifickými požiadavkami? Neváhajte mi zavolať, alebo napíšte.

0904 667 767 alebo ivet@ivet.sk